Giving YOU the chance to SPEAK!!

Ucz się angielskiego z native speakerem z Anglii

Skype and Zoom English Lessons

Cześć...

Jestem Luke i jestem native speakerem z Anglii posiadającym kwalifikacje nauczyciela języka angielskiego CELTA. Uczę online przez Skype oraz Zoom. Specjalizuję się w pracy z rosyjsko-, polsko-, oraz ukraińskojęzycznymi osobami. Oferuję naukę języka angielskiego poprzez sprawdzanie, poprawianie, nagrania głosowe oraz przygotowywanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Nie mówię w innym języku więc nasze lekcje będą całkowicie po angielsku, dzięki czemu jeszcze szybciej opanujesz język. Jeśli chciałbyś spróbować lekcji ze mną, napisz do mnie wiadomość e-mail.  Pierwsza lekcja kosztuje 75 PLNPozdrawiam
Luke

Udzielałem lekcji ludziom z ponad 25 różnych narodowości

Ponad 9 lat pełnoetatowego doświadczenia jako nauczyciel angielskiego

Doświadczenie z przygotowywaniem do egzaminów także do IELTS i Cambridge

Kwalifikacje CELTAUmów się na pierwszą le

1

Plan

Wybierz dzień i godzinę która najlepiej Ci pasuje, następnie napisz do mnie i umów się na swoją pierwszą lekcje.
2

I'll get back to you 

Odpowiem na Twoją wiadomość w ciągu 24 godzin i potwierdzę date i godzine. Następnie podam kilka opcji realizowania płatności. Pamiętaj, że pierwsza lekcja jest zawsze w specjalnej cenie.
3

Lesson starts

15 minut przed naszą lekcją wyślę Ci e-mail z linkiem do wirtualnej sali lekcyjnej. Kliknij w tej link. Kiedy wirtulna klasa lekcyjna się załaduje, nasza lekcja się zaczyna. Jeśli wolisz używać Skype do przeprowadzania lekcji, taka opcja jest także możliwa.

Get

Ready

To Speak